Οι Εκδόσεις Άθως συνεχίζουν την παράδοση της έκδοσης όμορφων Χριστουγεννιάτικων ιστοριών με το βιβλίο της Άννας Ιακώβου «Μια φάτνη στον Ψηλορείτη». Ένα γεμάτο νοήματα χριστουγεννιάτικο διήγημα, που ταυτόχρονα είναι και αστείο, με άρωμα από την ελληνική μας παράδοση, που ταξιδεύει τον αναγνώστη στην Κρήτη και τις πλαγιές του Ψηλορείτη.
ΕΚΤΥΠΩΣΗ
ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ
09.12.2021
Διηγήματα των Χριστουγέννων (Συλλογικό έργο), από τις εκδόσεις Αρμός
29.12.2022
"Ο Αϊ-Βασίλης και ο δάσκαλος"Άννα Ιακώβου
31.12.2021
''Ο δικός μας Άγιος Βασίλης'', μια ιστορία που μιλά για τον αληθινό Άγιο Βασίλη
29.10.2021
ΠΟΙΟΣ ΗΤΟΝ Ο ΦΟΝΕΥΣ ΤΟΥ ΑΔΕΛΦΟΥ ΜΟΥ, ΒΙΖΥΗΝΟΣ Μ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ